Ko iesākt ar vecajām mēbelēm?

Arī mēbeles noveco un paliek ne tik daudz nelietojamas, cik vienkārši garlaicīgas. Ja apnicis esošais istabas skats, labs risinājums ir pamainīt izkārtojumu. Taču ja pat tas nelīdz, tad ir laiks pārmaiņām mainot gan sienas krāsu, gan mēbeles. Kur pirkt jaunas mēbeles – tas visbiežāk jau ir izsapņots – tāpēc šoreiz mēs pievērsīsimies idejām, ko iesākt ar vecajām mēbelēm.

❥Ja vecās mēbeles ir labā stāvoklī un lietojamas, bez aplinkiem iesakām jums tās izlikt pārdošanā. Mēbeles, tāpat kā lielā sadzīves tehnika, auto un mājoklis, ir ieguldījums, un kvalitatīvām lietām labā kārtībā atradīsies gan vieta, gan pircējs. Šim nolūkam vislabāk izmantot sociālos tīklus un sludinājumu portālus. Esam pārbaudījuši – tas tiešām strādā!

❥ Ja labām lietām mājās kļuvis par šauru, iespējams, ir īstais laiks pazvanīt draugam. Mums visiem ir mantas, kuras žēl izmest, bet pielietot nav sanācis jau ilgu laiku. Padomā, varbūt zini kādu draugu, kam tās derētu tieši laikā? Šim variantam  ir trīs priekšrocības vienā – palīdzēsi draugam, atbrīvosi vietu mājoklī, turklāt zināsi, kur tās ir un kā tiek lietotas.

❥ Plānojot pārvākšanos vai lielu renovāciju, rodas nepieciešamība atbrīvoties no vecajām mēbelēm vairumā un ātri. Šādā gadījumā, ja mēbeles ir labā stāvoklī, iesakām vērsties pie lietotu mēbeļu uzpircējiem. Veikals-noliktava Labas Preces šim nolūkam ir radījis jaunu projektu, piedāvājot iespēju nopirkt lietoto mēbeli, pretī piešķirot veikala dāvanu karti par attiecīgo summu. Vairāk informāciju meklē šeit.

❥ Noteikti iesakām mēbeles un citas mantas labā lietošanas kārtībā ziedot kādam, kam tās vairāk nepieciešamas. Labdarība ir brīnišķīga iespēja iepriecināt gan saņēmēju, gan pašiem sevi, izdarot labu darbu. Pāris informācijas avoti, kur ziedot mēbeles: lv – kur ziedot mantas, Pēc ugunsgrēka.

❥ Mēbeļu pārveidošana un atkārtota izmantošana mūsdienās ir īpaši aktuāla. Pārkrāsojot galdu vai kumodi, pārvelkot krēslu ar jaunu audumu, un restaurējot skapi, iegūsiet jaunas, unikālas mēbeles.

❥ Ja vēlaties tik vaļā no pavisam vecām un salūzušām precēm, sazinieties ar lielo un sadzīves atkritumu izvedējiem, lai tās neaug kaudzēm mājas pagalmā. Koka mēbeļu atliekas būs labs kurināmais ziemai. Vislabākie risinājumi ir tie, kas ir videi visdraudzīgākie!

Iespējas ir daudz un dažādas. Sakārtota vide un pārmaiņas mājoklī pozitīvi ieteikmē labsajūtu un darba spējas, tāpēc tām ir jāļaujas. Ceram, ka šie praktiskie ieteikumi iedrošinās spert soli tuvāk sen lolotu ideju īstenošanai.

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu