Biznesam

Mēbeles birojam un citu interjera risinājumu piedāvājumi Jūsu uzņēmumam

Individiuāls mēbeļu un citu preču piedāvājums Jūsu uzņēmuma esošajam vai topošajam tēlam, piemeklējot mēbeles birojam un sadzīvei nepieciešamajam stilam, nozarei un attieksmei. Mūsu piedāvājumā ir ne tikai krēsli, galdi un dīvāni restorāniem, kafejnīcām un bāriem, bet arī kvalitatīvi matrači un matračgultas viesnīcām un hosteļiem, kuri novērtē lietas, kam tiek dota otrā elpa. Sadarbojamies arī ar ofisiem, piedāvājot iespēju iegādāties biroja mēbeles, biroja krēslus, tradicionāli un elektriski paceļamos galdus, tumbiņas, kā arī plauktus birojiem.

Savos interjera pērļu meklējumos mums uzticējušies: Ezītis Miglā, Latvijas Balzāms , Latvijas Nacionālā Opera un balets, Minhauzena Unda, Victory Park Hostel,Restorāns/Café, Mio,Sapņi un Kokteiļi, Jaunais Rīgas teātris, Valmieras teātris, kā arī citi uzņemumi.

-Ja arī Jūs vēlaties oriģinālu telpu iekārtojumu pasākumam, darba vietai vai reklāmai, sazinieties ar mums pa tālr.:+371 25624370 vai elektroniski info@labaspreces.eu, un mēs spēsim rast risinājumu ikvienam.

Uz lapas augšu