Biznesam

Mēbeles birojam un citu interjera risinājumu piedāvājumi Jūsu uzņēmumam

Individiuāls mēbeļu un citu preču piedāvājums Jūsu uzņēmuma esošajam vai topošajam tēlam, piemeklējot mēbeles birojam un sadzīvei nepieciešamajam stilam, nozarei un attieksmei. Mūsu piedāvājumā ir ne tikai krēsli, galdi un dīvāni restorāniem, kafejnīcām un bāriem, bet arī kvalitatīvi matrači un matračgultas viesnīcām un hosteļiem, kuri novērtē lietas, kam tiek dota otrā elpa. Sadarbojamies arī ar ofisiem, piedāvājot iespēju iegādāties biroja mēbeles, biroja krēslus, tradicionāli un elektriski paceļamos galdus, tumbiņas, kā arī plauktus birojiem.

Savos interjera pērļu meklējumos mums uzticējušies: Ezītis Miglā, Latvijas Balzāms , Latvijas Nacionālā Opera un balets, Minhauzena Unda, Victory Park Hostel,Restorāns/Café, Mio,Sapņi un Kokteiļi, Jaunais Rīgas teātris, Valmieras teātris, kā arī citi uzņemumi.
biznesam- musu klienti

-Ja arī Jūs vēlaties oriģinālu telpu iekārtojumu pasākumam, darba vietai vai reklāmai, sazinieties ar mums pa tālr.:+371 25657106 vai elektroniski info@labaspreces.eu, un mēs spēsim rast risinājumu ikvienam.

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu