Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes jeb sīkfaili?

Sīkdatnes jeb sīkfaili ir nelieli teksta veida faili, kas tiek atsūtīti uz Jūsu ierīci, Jums apmeklējot attiecīgo interneta vietni. Sīkfaili palīdz mums atpazīt Jūsu ierīci un palīdz mums uzlabot mūsu interneta vietnes funkcionalitāti, kā arī uzlabot tās izmantošanu. Sīkfailu izmantošana ir Jūsu ierīcēm un tajā esošajai informācijai pilnīgi droša.

Kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu interneta vietnes darbību un lai izveidotu to ērtāku lietošanai mūsu interneta vietnes apmeklētājiem. Turklāt ar sīkdatņu palīdzību mums ir iespējam individualizēt Jums rādāmo saturu, kas būtu aktuāls tieši Jums.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sekojošās sīkdatņu kategorijas:
-Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes ir būtiskas interneta vietnes darbībai, lai nodrošinātu Jums iespējas izmantot tās funkcionalitāti. Piemēram, lai nodrošinātu vietnes ātru darbību un efektivitāti, lai pielāgotu vietni Jūsu ekrāna izmēram. Šīs sīkdatnes ir obligātas, lai interneta vietne darbotos pienācīgi. Šīs sīkdatnes nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota mārketinga nolūkam.
-Funkcionālās sīkdatnes – šīs sīkdatnes ļauj mūsu interneta vietnei atcerēties Jūs un Jūsu izdarītās izvēles, piemēram, valodas uzstādījumu, un nodrošināt uzlabotas un personalizētas iespējas. Šīs sīkdatnes nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota mārketinga nolūkam.
-Analītikas sīkdatnes – šīs sīkdatnes apkopo informāciju par Jūsu darbībām mūsu interneta vietnē lietošanas laikā, tādā veidā ļaujot mums labāk izprast mūsu interneta vietnes lietotājus un to vēlmes. Analītiskās sīkdatnes palīdz mums uzlabot mūsu interneta vietnes darbību, pielāgojot to mūsu interneta vietnes apmeklētāju vēlmēm. Ar šo sīkdatņu palīdzību, mēs varam noteikt, kuras preces ir vispopulārākās, kāda veida precēm tiek pievērsta lielāka uzmanība.
-Mērķtiecīgās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina to, ka Jums tiek piedāvāts tāds komerciālo piedāvājumu saturs, kas ir atbilstošs Jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes ievāc informāciju mārketinga mērķiem un seko Jūsu aktivitātei ne tikai mūsu interneta vietnē, bet arī pārējā internetā.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīti šajos noteikumos.

Vairāk par sīkdatnēm un to, kā tās izdzēst lasiet šeit:  www.aboutcookies.org

Uz lapas augšu