Par mums

Lietotu mēbeļu veikals – Labas preces

Mazlietotas, lietotas, antīkas un jaunas mēbeles – to visu atradīsiet mūsu lielajā, daudzveidīgajā un mūsdienīgajā mēbeļu veikalā – noliktavā Rīgā Labas Preces. Mūsu mēbeļu paradīzē savus jaunos saimniekus gaida vairāk kā 3000 preces jebkurai gaumei un dzīves situācijai: krēsli, atpūtas krēsli, dīvāni, galdi, masīvkoka skapji, kumodes, plaukti un biroja mēbeles, kā arī citi interjera elementi.
Nav noslēpums, ka esam citādāks lietotu mēbeļu veikals, jo neviena cena nav akmenī kalta, un bieži pircējam noskatīto preci izdodas nopirkt ar lielu atlaidi – līdz pat 30%.
Mēs pārdodam gan lietotas mēbeles, gan mājīguma sajūtu par ikvienam pieejamu cenu. Pie mums varēsiet nomedīt ne tikai mūsdienīgas, bet arī baroka, rokoko, ampīra, bīdermeijera, 60. gadu, kā arī eklektikas stila interjera preces.

Labprāt palīdzam iekārtot ne tikai ērtu mājvietu, bet arī darba vietu. Mūsu gaumei uzticas kafejnīcas, bāri, viesnīcas un biroji. Sīkāku informāciju meklējiet sadaļā Biznesam.

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu