“Ja vēlies lai pasaule mainītos - mainies pats”, šis indiešu neatkarības kustības līdera M.Gandija citāts ir viens no spēcīgākajiem un visvairāk atkārtotajiem pasaulē. Pārmaiņas rada cilvēki, un ir brīnišķīgi apzināties, ka ikvienam no mums ir zīmīga loma pārmaiņu procesā. Par laimi arvien vairāk uzņēmumu par savu uzdevumu ir izvirzījuši labsirdīgu projektu veikšanu.

Kāpēc mēs to daram?

Projekts Radi pārmaiņas ir tapis kā atbilde biežajiem jautājumiem - vai pieņemam preces? Vai varam palīdzēt no tām atbrīvoties? Uzskatām, ka visam jābūt līdzsvarā un labas mēbeles tāpat vien par velti nevēlamies neņemam, tāpēc piedāvājam tās apmainīt pret mūsu veikala dāvanu karti jaunu iegādei.

Kā tas notiek?

  • Uztaisiet 2-3 fotoattēlus ar mēbeli, ko vēlaties nodot;
  • Pierakstiet klāt izmēru, materiālu (ja ir zināms), nolietojuma stāvokli, kā arīdefektus, ja tādi ir. Un, protams, jūsu vēlamo cenu;
  • Norādat arī vai vedīsiet preci paši vai būs nepieciešams mūsu pakalpojums (ja, mūsu, tad kāda ir adrese);
  • Augšupielādējat informāciju tepat mājaslapā vai atsūtat uz novertetajs@labaspreces.eu;
  • Mūsu speciālisti izvērtēs cenas atbilstību piedāvātajai mēbelei - ja piedāvājums abām pusēm būs pieņemams, saņemsiet dāvanu karti, ko izmantot veikalā - noliktavā Labas Preces, par norunāto summu.

Ko mēs darām ar mēbelēm, kas iegūtas šādā ceļā?

Kad Jūsu mēbeles būs atceļojušas līdz mūsu veikalam, tās tiks atzīmētas ar īpašu simbolu, kas apliecina, ka 10% no veikalā nopirktās preces summas tiks ziedoti labdarībai.

Ko mēs jau esam paveikuši?

Kopīgiem spēkiem esam veikuši ziedojumu – mēbeles 1000eur apmērā Siguldas sociālajam uzņēmumam “Visi Var”. Un ticiet mums, tas ir tikai sākums kam lieliskam.

Ja zini kādu kam nepieciešama palīdzība vai atbalsts, droši sazinies ar mums pa rakstot uz e-pastu santa@labaspreces.eu. Esam pārliecināti, ka visi kopā spēsim veikt lielus darbus!

PROJEKTS "RADI PĀRMAIŅAS" NR. 000396

Vai būs nepieciešama mēbeļu izvešana?

Augšuplādē mēbeles fotoattēlus

Preces izmērs, materiāls (ja zināms), stāvoklis un vai ir defekti

Tava vēlamā cena par mēbeli
Uz lapas augšu