Atteikuma tiesības

Ja preces pieņemšanas laikā pamanījāt preces neatbilstību vai preces bojājumu vai nolietojumu, kas netika skaidri atspoguļots internetveikalā, un tas nav radies jūsu vainas dēļ, jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas brīža (tad ja prece tiek izņemta veikalā) vai kopš brīža, kad prece saņemta norādītajā piegādes adresē (tad ja prece tiek saņemta ar piegādi), saņemot atpakaļ iemaksāto preces cenu un piegādes izdevumus.

 • Lai atgrieztu preci rakstiet mums uz e-pastu veikals@labaspreces.eu, ka vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības un norādiet sekojošu informāciju:
  -vārds, uzvārds;
  -pasūtījuma numurs;
  -preces nosaukums;
  -preces pirkuma datums;
  -pirkumu apliecinošs dokuments;
 • Iegādāto preci nepieciešams nogādāt mūsu veikalā-noliktavā-  Puškina ielā 25, Rīgā, LV-1050 ne vēlāk kā 14 dienas pec tam, kad paziņojāt mums elektroniski,  ka vēlaties atgriezt preci.
 • Mēs jums atmaksāsim iemaksāto preces cenu un piegādes izdevumus14 dienu laikā kopš lēmuma par atteikumu saņemšanas brīža.

Ņem vērā, ka produktu attēlojumā interneta veikalā var netikt atspoguļotas visas nolietojuma pazīmes, kā arī preces krāsa, forma un izmērs var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās, tāpēc, ja rodas jautājumi par preces stāvokli un/vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: veikals@labaspreces.eu

Ja neparedzamu apstākļu dēļ jūsu pasūtītā prece nav pieejama, mēs ar jums sazināsimies, lai piedāvātu līdzvērtīgu preci vai atgrieztu samaksāto preces cenu un piegādes izdevumus.

 

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu