5 padomi, kā padarīt mājokli omulīgāku

Īsākas dienas, garākas naktis un temperatūras pazemināšanās zem nulles liecina tikai par vienu lietu – ziema ir klāt. Vēsie laikapstākļi nozīmē to, ka Jūsu mājoklim ir jākļūst ērtākam un omulīgākam. Šī sezona Jums paies, daudz laika pavadot, ieritinoties uz dīvāna un dzerot karstu šokolādi, gardu kakao vai vairākas tasītes vasarā savāktās tējas. Lūk, daži padomi, kā šajā aukstajā gadalaikā padarīt savu mājokli omulīgāku!

Ienesiet papildus siltumu un omulīgumu savā mājoklī, izmantojot sveču gaismu.
Pirmais un savā veidā arī visminimālākais ieguldījums, ko mēs varam izdarīt ar savu mājokli – padarīt to gaišāku ar svecēm! Uz plauktiņiem, skapīšiem vai maziem galdiņiem varat izvietot sveces skaistos svečturos – tās radīs gan siltas sajūtas, gan arī vairāk gaišuma telpā.
Tieši sveces, it īpaši aromātiskās, ir tās, kas ziemā rada visīstāko māju sajūtu un omulīgumu. Kāpēc gan nepamēģināt savās mājās iedegt sveces ar kanēļa, ingvera vai muskatrieksta aromātu, lai dotu savam mājoklim īsto ziemas aromātu? Tikai atcerieties par drošību un lieciet sveces tādās vietās, kur tās jums ir pārredzamas.

Ziemas mēnešos – tuvāk kamīnam.
Novietojiet kādu ērtu krēslu kamīna tuvumā, lai varētu baudīt nesteidzīgus mirkļus siltumā un lūkoties liesmās. Nekas tā nerada siltumu un mājīgumu, kā dzīva uguns! Blakus krēslam var novietot arī kādu mazu koka galdiņu, uz kura nolikt grāmatu vai žurnālu, ja nu būsiet tik ļoti ērti iekārtojies, ka vēlēsieties kaut ko palasīt. Ja esat lielāka ģimene, tad ir vērts padomāt, kā pārbīdīt mēbeles, un novietot dīvānu pretī kamīnam, lai visi kopā varat sildīties, skatīties kādu ziemīgu filmu vai gremdēties kopīgās atmiņās, baudot karstu kakao vai siltu tēju.

Īstais laiks dot priekšroku koka mēbelēm.
Mirdzošo sniega kupenu ieskauta guļbūves mājiņa – kā īsts Ziemassvētku sapnis no filmām vai pastkartītēm! Tieši koks, kas izmantots iekštelpās, rada omulīgumu un ziemas noskaņu. Atdzīviniet savas telpas ar koka mēbelēm! Nav nepieciešamas milzīgas pārmaiņas, lai noķertu īsto sajūtu. Tas var būt jauns galds virtuvē vai ēdamistabā, kāds neliels kafijas galdiņš vai varbūt tikai pāris plaukti pie sienas – galvenais, lai tie ir no dabīga koka, jo tas izstaro dabisku siltumu un aicina visus, kas ienāk telpā, uzkavēties ilgāk.

Lai radītu siltuma sajūtu, Jūs varat brūno kombinēt ar citiem krāsu toņiem, piemēram, apelsīnu, rūsu, pelēku un pat violetu. Brūnais labi saskan arī ar dzintara, plūmju, ķirbju, kā arī ar zilpelēko un haki krāsu toņiem. Ir tik plašs piedāvājums – atliek tikai izvēlēties to, kas tieši Jūs visvairāk uzrunā! Un neaizmirstiet arī par koši zaļiem augiem telpās, kas atsvaidzina interjeru, ienes tajā dzīvīgumu, rada mājīguma sajūtu un arī lieliski sader ar koka mēbelēm!

 

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu