Paša radīts un autentisks mājas ofiss

Lai gan gribētos vēl mazliet pakavēties vasarā un laiski gulēt saulītē, no kalendāra neaizbēgsim un ir pienācis zeltainais rudens. Daudziem šis laiks ir jaunā mācību gada sākums, tomēr arī tie, kas skolā vairs nemācas, šo laiku izjūt kā jaunās darba sezonas sākumu, kurā nopietnāk atgriezties darbos pēc atvaļinājuma laika.

Ja vasarā esi bijis aizņemts ar dārza darbiem vai apceļojot Latviju un domas par darba vai skolas atsākšanu nav raisījušās, tad nav pamata satraukumam. Tieši tagad ir īstais laiks, lai sagatavotos jaunajam darba cēlienam un iekārtotu stilīgu un ērtu darba stūrīti mājās vai izveidotu mini ofisu.

Lai to izdarītu būs nepieciešamas pāris būtiskas lietas – sākot ar pareizo vietu un apgaismoju, ar ērtu krēslu un beidzot ar plauktiem un aksesuāriem.

Izvēloties galdu ir jāpadomā, ne tikai par to, cik daudz vietas būs nepieciešamas, bet arī par to – cik daudz vieta vispār tev ir pieejama. Galdam jābūt pietiekami lielam, lai uz tā varētu novietot datoru un dokumentus. Visticamāk, ka tavs esošais virtuves galds tam īsti nederēs, tāpēc ir vērts apskatīt lietoto biroju mēbeļu piedāvājumu. Iegādājoties lietotu darba galdu tu vari būt drošs, ka tas būs piemērots ilgstošai strādāšanai (jo ir radīts tieši tam), turklāt tas būs lētā kā pirkt jaunu ofisa galdu. Ja nebūsi vienīgais šī ofisa izmantotājs, tad vari apdomāt ideju par stūra galdu – tādā veidā pie tā varēs sēdēt divi cilvēki reizē.

Meklējot savu īsto galdu ir jāpievērš uzmanība dažām detaļām, piemēram, galda augstumam – tam ir jābūt tādam, lai pie tā būtu ērti sēdēt, tas nebūtu pārāk augsts vai zems, kā arī tam būtu jābūt stabilam. Ja ir daudz dokumentu un kancelejas preces, tad noderēs tumbiņa ar atvilktnēm, vislabāk, ja tā ir uz ritentiņiem un pēc nepieciešamības varēs pārbīdīt citā vietā. Tomēr, ja lietoto mēbeļu veikalā esi atradis perfekto tumbiņu, kas saderēs ar tavu jauno darba galdu, bet tai nav ritentiņu, tad vari pielietot savas prakstiskā latvieša dotības un ritentiņus pieskrūvēt pats. Lai ietaupītu vietu, to var novietot zem galda, taču šajā gadījumā jāņem vērā vai tas netraucēs sēdēšanu un neradīs diskomfortu.

Arī krēsla izvēle ir tikpat svarīga, cik galda – tajā tiks pavadīta lielākā daļa darba dienas, tāpēc tam jābūt ergonomiskam – tādam, kas nodrošina pareizu sēdēšanas pozu. Ja tam nav regulējams augstums, tad jāpievērš uzmanība vai sēžot pēdas atrodas pilnībā uz zemes. Sēžot krēslā ir svarīgi, lai mugura ir atbalstīta un neizjūti diskomfortu. Arī to vari meklēt lietoto mēbeļu veikalos un dot otro iespēju kādam biroja krēslam. Ja tomēr neesi šādu krēslu cienītājs un vēlies košu un mīkstu krēslu, tad nebaidies no šīs domas, šāds sēžamais noteikti papildinās mājokli ar savu esamību. Galvenais, lai sēžot pie galda tu jūties ērti un nekas netraucē veikt darbiņus!

Tas, kur vislabāk veidot darba vietu, ir jāskatās pēc tevis paša vēlmēm un dzīvojamās telpas iespējām. Varbūt mājoklī ir kāds neizmantots stūrītis vai brīva vieta, kurai laika gaitā arī nav atrasts pielietojums? Atkarībā no darba specifikas var izvērtēt arī atsevišķas telpas nepieciešamību, tas būs svarīgi, ja vajadzīgs klusums un miers bez apkārtējiem trokšņiem. Ja esi jau pieradis pie mājoklī esošajiem trokšņiem un tie tev netraucē, bet tomēr vēlies mazliet privātuma, tad noderēs aizslietnis vai plauktu siena, kas norobežos tavu darba stūrīti no pārējās telpas. Turklāt plaukti noderēs arī praktiski, jo būs vieta, kur pārredzami glabāt mantas, darba piederumus un tehnisko aprīkojumu. Ja interjers ir vairāk bohēmisks un romantisks, tad kā norobežojošo elementu var izmantot aizkarus – caurspīdīgus vai nē, tas lai paliek tevis paša ziņā, taču tie neaizņems daudz vietas un veidos mājīgāku noskaņu.

Pinteresta cienīgai darba vietas izveidei nevajadzētu sagraut tavu budžetu – nebaidies telpu iekārtot ar lietotām precēm un meklēt pērles lietoto otreizēju mantu veikalos. Ja tevi vēl māc šaubas par mājas ofisa izveidi, jo tas nepieciešams tikai īstermiņā, tad atceries, ka pērkot lietotus galdus un krēslus tu ietaupīsi līdzekļus, kurus varēsi novirzīt citur. Turklāt tev nebūs vainas apziņa par iegādātajām precēm un īso izmantošanas laiku. Tu arī tik ļoti nepieķersies šim precēm un būs vieglāk tās atdot kādam citam vai iemainīt pret savādākām mēbelēm.

Cerams esam tevi iedvesmojuši stilīga un praktiska mājas ofisa izveidei. Lai vairāk produktīvu darba dienu un veiksmi darbos.

 

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu