Saki “JĀ” lietotu mēbeļu iegādei internetā

Mūsu ikdiena vairs nav iedomājama bez iepirkšanās internetā, tas ir kļuvis tik ērti, ka vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju izmanto tieši e-veikalus, lai iegādātos dažādas preces vai pakalpojumus – sākot no apģērba un apaviem, beidzot ar sadzīves tehniku un mēbelēm. Preču iegāde internetā ne tikai ietaupīs tavu laiku un pavērs plašākas iespējas atrast vēlamo, bet arī būs vienkāršāk salīdzināt piedāvājumus un cenas.

Neskatoties uz to, ka šis iepirkšanās veids kļūst arvien populārāks un tam piemīt daudz priekšrocības, liela daļa cilvēku joprojām izvairās iepirkties interneta veikalos, tapēc mēs centīsimies mazināt raizes par, mūsuprāt, izplatītākajiem iemesliem.

Pirmkārt, ja tev ir bažas, ka interneta veikals nav īsts un ka varētu tikt apkrāpts.

Ir svarīgi uzzināt vairāk par uzņēmumu no kura plāno iegādāties preces, apskatīt mājas lapu un sociālos tīklus, veikt nelielu izpēti, lai justos drošāk. Veikals-noliktava Labas Preces Latvijā veiksmīgi darbojas vairāk kā 4 gadus, esam stabils uzņēmums, kura vārds jau ir zināms. Mums ir svarīga kvalitāte, reputācija un pats galvenais – klientu labklājība, tāpēc iepirkties mūsu e-veikalā būs tikpat droši kā uz vietas veikalā.

Otrkārt, ja šaubies vai prece būs tada kā fotogrāfijā un, ka nebūs iespēja to atgriezt.

Uz jebkuru internetā iegādātu preci, arī lietotu, attiecas patērētāju tiesības par to atgriešanu, kur minēts, ka Interneta veikalā iegādātas preces var atgriezt 14 dienu laikā bez pamatojuma [1].” tātad ja lietotā mēbele tev īsti neies pie sirds un nebūs tas, ko biji iedomājies, to droši varēsi atgriezt. Protams, produktu attēlojums bildēs mēdz nedaudz atšķirties no to izskata dzīvē, tāpēc ir mēs aicinām ikvienu pirms iegādes apskatīt to, atnākot ciemos uz mūsu veikalu, Puškina ielā 25, Rigā.

Treškārt, ja tevi satrauc ilgais gaidīšanas laiks.

Noskaidro, kur atrodas e-veikala noliktava un vai noskatītā prece ir uz vietas. Ja gadījumā redzi uzrakstu “prece nav noliktavā”,  tad tas būtiski mainīs piegādes laiku, iespējams jāgaida būs līdz pat divām nedēļām. Ieteikums no mūsu puses, palasi atsauksmes no esošajiem klientiem, par to pieredzi ar piegādes laikiem, jo tā tu vairāk uzzināsi ne tikai par pašu uzņēmumu, bet arī viņu klientu servisu. Mūsu interneta veikala priekšrocība – nekādas gaidīšanas! Visas preces ir uz vietas veikalā, tāpēc garantējam ātru piegādi, kas parasti ir no 1-7 dienām, atkarībā no tavas dzīves vietas.
Ilgaku laiku darbojoties lietotu mēbeļu biznesā, varam apgalvot, ka naskākie interjera preču mednieki nav apmetušies tikai Rīga, bet gan pa visu Latviju, tāpēc esam izstrādajuši ilgi loloto projektu interneta veikalu www.labaspreces.eu, kur ikviens spēs atrast, savai gaumei un budžetam, nepieciešamo.

Mūsu interneta veikalā būs pieejams plašs sortiments ar vairākiem foto, kurās varēs ne tikai saskatīt detaļas, bet arī redzēt preces stāvokli, kas ir būtiski ikvienai precei un īpaši lietotam mebelēm. Preces tiks piegādātas 1-7 dienu laikā, visā Latvijā par zemām cenām, turklāt šis ir iespējams pirmais e-veikals Latvijā, kur preces cenu vari nokaulēt uz sev vēlamo.

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu