Mēs mainām

Projekts – Radi pārmaiņas

Labas Preces maina Jūsu mēbeles pret mūsu dāvanu karti. Mēs esam pārliecināti, ka tas, kas vienam vairs mājās prieku nerada, noteikti radīs citam, tāpēc esam aizsākuši jaunu sociālo kampaņu Radi Pārmaiņas, kurā aicinām iesaistīties arī Jūs, lai izjustu siltuma sajūtu, kas rodas iepriecinot kādu, kam tā pietrūkst.  Apmaiņā pret mēbeļu veikala Labas Preces dāvanu karti, piedāvājam mājoklī atbrīvot vietu no Jums vairs nevajadzīgām-lietotām mēbelēm, bet nākotnē vēl izmantojamām. Tāpēc Labas Preces pērk lietotas mēbeles. Papildus tam iegūsiet ne tikai prieku, lepnumu un gandarījuma sajūtu par padarīto, bet arī karmas punktus. Mēbeļu veikals – noliktava Labas Preces labprāt nopirks Jūsu lietotās mēbeles ar nosacījumu, ka tās ir labā, pārdodamā stāvoklī. Kā tas notiek?

  • Nosūtiet mums 2 – 3 fotogrāfijas ar mēbelēm, kuras vēlaties pārdot, uz e-pastu novertetajs@labaspreces.eu, norādot preces materiālu, iespējamos defektus vai nolietojuma pazīmes un Jums vēlamo cenu. Mūsu speciālisti izvērtēs cenas atbilstību piedāvātajai mēbelei – ja piedāvājums abām pusēm būs pieņemams, saņemsiet dāvanu karti, ko izmantot veikalā – noliktavā Labas Preces, par norunāto summu.
  • Kad Jūsu mēbeles būs atceļojušas līdz mūsu veikalam, tās tiks atzīmētas ar īpašu simbolu, kas apliecina, ka 10% no veikalā nopirktās preces summas tiks ziedoti labdarībai. Kurai labdarības iestādei novirzīt summu – varat izlemt Jūs vai ļaut izvēlēties mums.

Mēs palīdzam iekārtot unikālu interjeru ikvienam, tāpēc iesaistamies ne tikai sociālajos projektos, bet atbalstam arī jaunos uzņēmējus. Ja zini kādu kam nepieciešama palīdzība vai atbalsts, droši sazinies ar mums, jo esam pārliecināti, ka visi kopā spēsim veikt lielus darbus!

maina mēbeles

Mēs palīdzam iekārtot unikālu interjeru ikvienam, tāpēc iesaistamies ne tikai sociālajos projektos, bet atbalstam arī jaunos uzņēmējus. Ja zini kādu kam nepieciešama palīdzība vai atbalsts, droši sazinies ar mums pa tālr.:+371 25657106 vai elektroniski info@labaspreces.eu, jo esam pārliecināti, ka visi kopā spēsim veikt lielus darbus!

Uz lapas augšu