Eklektika- mūsdienu interjera saldēdiens

Vārds eklektika arhitektūras un interjera dizaina pasaulē nav svešs, un pat ar nozari nesaistītiem cilvēkiem šo vārdu gadās dzirdēt arvien biežāk. Kas ir šī parādība, un kāpēc tā mūs aizrauj?

Eklektika ir arhitektūras un interjera dizaina virziens, kas radies 19. gadsimta vidū un turpinājies līdz pat 20. gadsimta sākumam. Eklektikas stila pamatideja kombinē dažādus arhitektūras un interjera virzienus vienuviet, cenšoties saglabāt vēsturisku stilu elementus, bieži par vienojošo elementu izvēloties krāsu vai tekstūru.

Eklektika iezīmē interesi par vēsturi un uzsver kultūras nozīmi interjerā, atbalstot ideju, ka priekšmetu vērtīgu padara tā stāsts. Bieži par vadlīniju izvēloties dažādu kultūru mantojumu, eklektikas iedvesmots interjers spēj atbrīvot prātu un aizvest tālā iedomu ceļojumā.

Liels pluss šim interjera virzienam ir brīvība un bezbailība, jo kādēļ gan baidīties no pozitīvām pārmaiņām? Mēs īpaši mīlam eklektikas iedvesmotu interjeru, jo tas ļauj mūsu lietotajām un antīkajām pērlēm vēlreiz iemirdzēties, pierādot, ka eklektika un lietotas mēbeles sader kā cimds ar roku.

Eklektika interjerā – daži iedvesmojoši piemēri, kuriem līdzīgus atradīsiet mūsu veikalā!

Senlaicīga, pārkrāsota kumode izmantota kā grāmatu plaukts, 60.gadu stila iedvesmots koka kafijas galdiņš ar krēslu, mūsdienīgs, ērts dīvāns rada sevišķi mājīgu atmosfēru.

Apaļš masīvkoka galds, auduma krēsli, tirkīza krāsā pārkrāsota lāde, dīvāns ar koka rāmi un neliels kafijas galdiņš ar naktslampiņu – šis salikums ļauj dzīvot ik dienu 1001 nakts pasakā.

 

 

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu