Baltā krāsa interjerā- visu sākuma pamats

Diez vai ir kāda cita krāsa, kam ir tik daudz labo īpašību cik baltai krāsai. Tā simbolizē gaismu, tīrību un vienkāršību, saglabājot cēlumu. Tāpat kā krāsu palete nav iedomājama bez baltās krāsas un tās sajaukuma, arī interjeru mēs nespējam iedomāties kaut bez piliena baltā.

Baltā krāsa dominē tik ļoti populāro minimālismu, un skandināvi vairs nespēj iedomāties sienas nevienā citā krāsā. Tāpat tā ir zīmīga arī vintage un modernā stila interjerā, eklektikā, cottage stilā un vēl…

Turklāt baltā jau sen vairs nav tikai sienas krāsa. Baltas un gaišas krāsas mēbeles ir savaldzinājušas pat praktisko latvieti un turpina lauzt stereotipu par to, ka balts ātri nobružājas un ir pilnīgi nepraktisks. Uz baltām mēbelēm putekļus redzēsiet mazāk un dabiskais nolietojums piešķirs pat nedaudz vintage garšu.

Varbūt dzirdat mūs to bieži sakām, bet joprojām iesakām nebaidīties un izvēlēties to, kas patīk! Gaišas mēbeles un interjera elementi lieliski spēlējas ar gaismu, radot plašākas un gaišākas telpas sajūtu.

Baltas guļamistabas mēbeles ir pateicīgas viegluma un gaisīgā iespaida dēļ. Gaiša vide rada gaišas domas un skaistus sapņus. Savukārt dzīvojamā istaba, iekārtota baltos toņos, veidos cēlu un svinīgu iespaidu. Virtuvē baltā krāsa ir universāla, un der gan sienām, gan skapīšiem un virtuves iekārtām, ja vien esat apņēmīgi ik pa laikam virtuvi pienācīgi kopt. Tāpat arī bērnistabā baltā krāsa derēs gan puišiem, gan meitenēm, daudz neuztraucoties par gaumes pretenzijām.

DAŽI PRAKTISKI IETEIKUMI:

  • Lai baltais istabas interjers neatgādinātu slimnīcas telpu, izvēlieties siltus apakštoņus;
  • Gaišā telpā svarīgs ir apgaismojums. Mājīgai atmosfērai izvēlieties gaismas objektus ar siltu toni;
  • Krāsaini spilveni, paklāji, aizkari un aksesuāri lieliski papildina gaišo interjeru ar devu jautrības un dzīvīguma.

BALTĀ KRĀSA – VISU SĀKUMU PAMATS

Viss skaistais reiz radies no baltas lapas. Balts veido perfektu fonu, izceļot to, kas atrodas priekšplānā. Balts nenospiež, bet rada vieglu, brīvu noskaņu un miera sajūtu. Ja ir vēlme sākt ko jaunu – sāciet ar balto.

Esi savas baltās mēbeles meklējumos? Iegriezies ciemos pie mums un atrodi savu interjera pērli. Lai nepalaistu garām savu īsto, seko Labas Preces jaunumiem Facebook un Instagram vietnēs!

 

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu