7 zelta likumi- izvēloties lietotas mēbeles

Laikā, kad piedāvājumi ir aiz katra stūra un liekas, ka reizēm izvēles bagātība pat apgrūtina, vēlamies jūsu iepirkšanos padarīt vienkāršāku un patīkamāku. Visiem zināms, ka septiņas lietas ir labas lietas, tāpēc lūk – 7 zelta likumi, kurus vērts paturēt prātā izvēloties lietotas mēbeles.

 1. IZVĒLIETIES KOKU

Pievērsiet uzmanību materiālam un izvēlieties paliekošas vērtības, piemēram, masīvkoku. Plastmasa un citi materiāli ar laiku zaudēs savu skatu, bet koka mēbeles kalpos ilgi un izskatīsies autentiski.

 2. DZELZS UN ALUMĪNIJS IR LIELISKA IZVĒLE

Bieži tās ir dārza mēbeles, un tām ir ilgdzīvotāja potenciāls. Noberžot rūsu un uzklājot izturīgu krāsu, jūs sev būsiet radījuši pavisam svaigas dārza mēbeles.

 3. APSVERIET MĒBEĻU PĀRKRĀSOŠANU

Krāsa un tās kvalitāte ir noteicošs faktors mēbeļu izvēlē, tomēr der atcerēties, ka priekšmeta krāsa nav “akmenī kalta” – to var pārkrāsot kā vien jums tīk! Lietotas mēbeles atgūs sākotnējo spozmi un izskatīsies pavisam svaigas.

zelta likumi izveloties lietotas mebeles

4. ŅEMIET VĒRĀ NEPIECIEŠAMOS IZMĒRUS

Atšķirībā no citiem veikaliem, lietotu mēbeļu veikali nepiedāvā produktu katalogus ar izmēriem, pēc kuriem vadīties, tāpēc palīdzēs, ja zināsiet, cik vietas ir paredzētajā telpā, un ar cik lielām mēbelēm to paredzēts aizpildīt.

 5. NE TIKAI CENA, BET ARĪ KVALITĀTE

Teiciens “They just don’t build things like they used to”, jeb “Vairs netiek radītas tādas lietas kā agrāk”, ir daļēji patiess. Mēbeles vairs netiek ražotas pēc senajiem principiem, tāpēc īpaši vecāki masīvkoka galdi, grāmatu plaukti, kumodes un krēsli var izrādīties vislabākā izvēle.

 6. MEKLĒJIET UNIKĀLAS PĒRLES

Mums patīk IKEA mēbeles, tomēr tās nopirkt var ikviens. Ne katram ir pacietība un neatlaidība atrast to vienu unikālo mēbeli, kas ienesīs neatkārtojamu stilu jūsu mājās, un tieši tādu jums ir izredzes atrast lietotu preču veikalos. Mēs iesakam būt drosmīgiem!

7. SEKOJIET JAUNUMIEM!

Lietotu mēbeļu veikalos ir regulārs pievedums ar jaunām pērlēm. Lai nepalaistu garām savu īsto, sekojiet Labas Preces jaunumiem Facebook un Instagram vietnēs!

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu