Velo par 25 eiro

Uzskatām, ka otru iespēju pelnījušas ne tikai lietotas mēbeles, bet arī velosipēdi.

Kad velo sezona sākusies, galvenokārt, no aprīļa līdz augustam, esiet laipni gaidīti velosipēdu izpārdošanā, kurā katru reizi piedāvājam iegādāties kādu no 400 – 800 lietotiem klasiskajiem divriteņiem no Holandes par 25 eiro. Lai nepalaistu garām “Velo par 25 eiro”, seko mums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kuros savlaicīgi izziņojam pasākuma datumus. Gadu laikā šī velo kustība pārtapusi par sava veida festivālu, kurā piedāvājam nesteigties un nobaudīt sulīgus burgerus, kā arī iedzert tēju vai kafiju kopā ar saldu našķi. Apmeklētājiem ir iespēja ne tikai iegādāties velosipēdus, bet uz vietas ir pieejams arī iegādātā velo remonts un velo rezerves daļas.

Mēs esam pārliecināti, ka riteņbraukšana ne tikai ietaupīs Jūsu maciņa saturu, bet arī ļaus relaksēties un mazinās uztraukumu, kā arī nogurmu. Tāpēc aicinām izmantot šo izdevību un iegādāties lietotu velosipēdu par ikvienam pieejamu cenu.

 

Piegāde 1-7 dienu laikā

Saņem bezmaksas piegādi:
– Bezmaksas piegāde pa visu Latviju, pirkumiem no 50€.
Standarta piegādes cena tiek aprēķināta pie pasūtijuma noformēšanas.
Lasīt vairāk

Piedāvā sev vēlamo cenu

Izmanto kaulēšanās opcijas un iegādājies kāroto ar labu atlaidi.
Lasīt vairāk

Atgriez preci bezmaksas

Ikvienam ir iespēja atteikties no iegādātās preces 14 dienas no pirkuma mirkļa.
Lasīt vairāk

Visas preces ir uz vietas

Tās vari apskatīt mūsu veikalā-noliktavā Puškina ielā 25, Rīgā.
Izsludinatās ārkārtas situācijas dēļ līdz 25.01.2021. nav iespējas apskatīt preci uz vietas veikalā, aicinām izmantot bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespējas.
Lasi vairāk

Uz lapas augšu