Rūpes par apkārtējiem, kā arī vēlme dzīvot sakārtotā vidē ir viens no būtiskākajiem cilvēka sociālās aktivitātes veicinātājiem, bet kā tad ir ar uzņēmumiem? 

Arī tiem tāpat kā jebkurai atbildīgai personai, viens no lielākajiem mērķiem ir radīt ap sevi pozitīvas pārmaiņas. Veikalam-noliktavai Labas Preces beidzot ir pienācis mirklis, kad ir norimusi cīņa ar biznesa ikdienišķiem izdzīvošanas jautājumiem un beidzot var pievērsties savai sirdslietai – vēlmei sakārtot savu un apkārtējās vides dzīves telpu.

Ikviens no mums ir bijis situācijā, kad vēlas iegādāties jaunas mēbeles, bet nezina, kur lai liek vecās vai arī mērķis ir pavisam vienkāršs – atbrīvot savu mājokli no mēbelēm, kuras vairs nav nepieciešamas.

Mēs varam Jums piedāvāt risinājumu – mēs nopirksim Jūsu mēbeles.

Tie, kas iegādāsies mēbeles, kas atzīmētas ar speciālo labdarības zīmi, paši varēs noteikt kādai labdarībai Jūs vēlēsieties novirzīt naudu.Vai palīdzēsiet nelaimē nonākušajiem vai atbalstīsiet jaunatnes attīstību.

Der atcerēties, kas vienam neder, citam ir tieši laikā! Un pats galvenais ir tas, ka mēs varam darīt labu kādam, kam tas ir visvairāk nepieciešams.