Labas preces | Labas Preces - Citādāks mēbeļu veikals
Veikals-noliktava Labas Preces ir, iespējams, mūsdienīgākais un daudzveidīgākais mazlietotu, lietotu, jaunu un antīku mēbeļu tirgotājs Latvijā. Mūsu divos veikalos ir atrodami vairāk nekā 3000 krēsli, dažādi masīvkoka skapji, galdi, kumodes, dīvāni, plaukti un biroja mēbeles, kā arī citi interjera elementi visām gaumēm un vajadzībām.
labas preces, labas mantas, labas lietas, lietotas mēbeles, antīkas mēbeles, senas mēbeles, retro mēbeles, rokoko, baroka, ofisa mēbeles, lietoti krēsli, litoti galdi, lietoti dīvāni, lētas kumodes, lēti skapji
23
page-template-default,page,page-id-23,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.3,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

PAR MUMS

Veikals-noliktava Labas Preces ir, iespējams, mūsdienīgākais un daudzveidīgākais mazlietotu, lietotu, jaunu un antīku mēbeļu tirgotājs Latvijā. Mūsu veikalā ir atrodami vairāk nekā 3000 krēsli, dažādi masīvkoka skapji, galdi, kumodes, dīvāni, plaukti un biroja mēbeles, kā arī citi interjera elementi visām gaumēm un vajadzībām.

Mēs mīlam koka mēbeles, tāpēc plašā klāstā pie mums ir atrodamas priedes koka un ozolkoka mēbeles. Masīvkoka mēbeles ir viegli atjaunojamas, tā ir pārbaudīta kvalitāte, kas kalpos ilgi un atradīs vietu jebkurā mājā.

Mūsuprāt, katrai mēbelei ir stāsts, kas to padara īpašu un neatkārtojamu. Mūs aizrauj interjera daudzveidība ar baroka, rokoko, ampīra, bīdermeijera, 60.gadu un eklektikas stilu elementiem. Iesakām būt drosmīgiem un veidot interjeru, kombinējot dažāda laika un stila mēbeles. Turklāt, esam pārliecināti, ka par labām precēm nav jāpārmaksā!